logo eNewsroom
Blaisdell Grant
CMO Coinfirm
enewsroom.pl
Bezpośredni link do filmu
Kliknij, aby skopiować do schowka.

Blockchain – bezpieczny system, z którego można czerpać wiele korzyści

Blockchain to ogromna rewolucja – choć trochę inna niż ta, która miała miejsce niedawno – wraz z powstaniem Internetu. Blockchain rewolucjonizuje zaufanie, a także zrozumienie, jak zaufane strony oraz pośrednicy działają w tych systemach i całych ekonomiach. Coinfirm uznawana jest za lidera w zakresie tzw. Regtech dla blockchain, czyli technologii regulacyjnych dla aplikacji opartych na systemie kryptowalut. Za kilka lat miliony ludzi na świecie będą używać tej technologii i czerpać z niej korzyści. To, co odróżni ten proces od rewolucji internetowej, to mniejsza świadomość użytkowników. W większości nie będą oni wiedzieli, że faktycznie używają tej technologii. Można porównać to do korzystania z metody PayPass, o której działaniu przeciętny użytkownik również wie niewiele. Wiedza ta nie jest mu potrzebna. W przypadku Internetu widoczność nowych technologii była większa.

– Każdy system na świecie – finansowy czy mediowy jest wypełniony pośrednikami i zaufanymi podmiotami. To oni zyskują na transakcji, a także mogą być odpowiedzialni za powstawanie błędów i oszustwa finansowe powiedział serwisowi eNewsroom Blaisdell Grant, CMO Coinfirm –  Blockchain sprawia, że nie musimy martwić się o to, czy trzeciej stronie można ufać. System ten zapewnia zaufanie technologiczne, oparte na bezpiecznych rozwiązaniach. Blockchain odpowiada za zmiany w działaniu głęboko w systemie. Daje to duże możliwości na każdym rynku, choć szczególnie widoczne jest w bankowości i finansach. Świat finansowy podszedł do technologii blockchain o wiele lepiej niż inne rynki. Jeżeli będzie traktować jej rozwój poważnie i wykorzystywać ją, może czerpać z niej ogromne korzyści. Chodzi o zwiększenie zaufania, wyeliminowanie niepotrzebnych pośredników i stron trzecich oraz zbudowanie bardziej wydajnego systemu, który pozwala na oszczędność kosztów i stworzenie lepszych relacji z klientem – dodał Grant.

REKLAMA
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij